Nápověda

Vyhledávání

Váš dotaz zadejte do vyhledávací lišty. V průběhu psaní vám systém automaticky nabízí termíny, které obsahují danou část textu. Vyberte si z nabídky termínů, který nejvíce vyhovuje vašemu požadavku a následně se zobrazí seznam ověřených odkazů.

Zobrazení vyhledávání

Vyhledaný dotaz zobrazí seznam ověřených odkazů. U každého odkazu je zobrazeno hodnocení odborníkem. Dva palce značí výborný, jeden palec velmi dobrý. Kliknutím na zvolený odkaz se dostanete na stránky, kde tým Onkoportálu zvalidoval hlavní text stránky.

Odkazy můžete jednoduše ohodnotit po návratu zpět na Onkoportál. Hodnocení se provádí kliknutím na symbol palce nahoru nebo dolů. Vaše hodnocení pomůže ostatním uživatelům v lepší orientaci.

Navigace

Mimo vyhledávání můžete použít navigační levé menu, kde jsou shromáždéné nejdůležitější informace v podobě map, seznamů a odkazů.

Horní menu přepíná mezi situacemi zda jste pacient nebo rodinný příslušník. Podle výběru se změní levé menu na jinou nabídku.

Nenalezené fráze

V případě, že termín, který hledáte, systém nenalezne, je automaticky zařazen do seznamu pro vyhledání informací a jejich ověření. Zadaný termín bude analyzován a pokud se jedná o relevantní onkologický termín, bude přidán do databáze. Po zařazení termínu do databáze vás, v případě vyplnění kontaktního formuláře, budeme informovat.

Pomoc

Nevíte-li si rady, nebo máte připomínku k Onkoportálu využijte kontaktního formuláře nebo kontaktu onkoportal@onkoportal.cz.

 

Váš tým Onkoportál.cz