Bezplatná OnLinka 0800 100 259

Bezplatná OnLinka 0800 100 259

pondělí až pátek 8:00–18:00 hod. (jen v pracovní dny)


Co vám OnkoLinka nabízí?


  • OnkoLinka nabízí pomoc operátora/ky při hledání informací souvisejících s onkologickým onemocněním či jeho prevencí, které jsou dostupné prostřednictvím webových stránek Onkoportal.cz.
  • Můžeme vám pomoci s vyhledáním informací souvisejících s onkologickým onemocněním či s řešením situace, do které jste se jako onkologický pacient či rodinný příslušník dostali. Pomoci můžeme přímo v průběhu telefonického hovoru, nebo následně písemnou formou pokud nám poskytnete svou e-mailovou či poštovní adresu. Zvolenou formu poskytnutí informací sdělíte přímo opertátorce.
  • Na OnkoLince jsme vám k dispozici od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin. O svátcích a víkendech funguje na OnkoLince záznamník se zpětným voláním. Abychom vám mohli pomoci i mimo pracovní hodiny OnkoLinky, uvádějte do záznamníku vždy své telefonní číslo nebo e-mail.


Co vám OnkoLinka nabídnout nemůže?


  • Na OnkoLince vám však nemůžeme podat lékařskou radu nebo jinak odborně poradit. OnkoLinka je určena pouze pro pomoc s orientací na Onkoportálu a s vyhledáváním informací.
  • Rovněž vám nemůžeme pomoci například se samotným objednáním do specializovaného centra léčby. V těchto ohledech vám doporučujeme obrátit se vždy na ošetřujícího lékaře případně na vyhledané kontakty.


Váš tým Onkoportálu